Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nebootuje notebook

Mám notebook HP 550 a po zapnutí se zobrazí logo výrobce, pak problikne nápis initializing intel boot agent GE v1.2.44 beta-1 PXE 2.1 build 086 (wfm 2.0) a pak se objeví modré okno s nápisem Power-on Password a vedle toho se zobrazí klíč. Nereaguje žádná klavesa jen enter. Po třetím entru už lze jen natvrdo vypnout. Zkoušel jsem vytáhnout baterku z desky, abych resetoval bios, ale bezvýsledně. Do biosu se lze dostat, ale tam jsou jen čtyři položky. Network boot protocol, boot order, show setup promt, setup menu wait time. Díky za radu

no a co s tím kdo dělal? kdo to měl v rukou, a kdo se bavil zadáváním hesel? proč se ho nezeptáš?
čili nějak nepochopím proč se ptáš tu - myslíš že ti to zdejší učastníci zaheslovali? napiš do hp, a poptej se jich co s tím krámem.
třeba disky sata2 umí taky zadávat své přístupové heslo, bez něj se k obsahu nedostaneš ani v jiném pc - tak si zkus vybavit, kdo si s tím naposled hrál.

edit:

To heslo tam dal sousedův kluk a zapoměl ho. Je to jeho notebook.

no tak mu kup lízátko ať nebrečí, a ať si zacvaká opravu.