Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybové hlášení při instalaci windows xp - návratu od windows 7

ahoj všem. mám velký problém. mám zánovní pc ve kterém byli visty hp 32 bit. udělal jsem si přes erecovery záložní kopii na dvd a nainstaloval legální win 7 64 bit. ale protože mi nevyhovují, kvůli ovladačům, hrám, starším programům a pod. potřebuji se nutně vrátit až k xp 32 bit. ale nyní nemůžu za žádnou cenu nainstalovat ani xp ani ty moje legální visty ze záložní kopie. vždy naskočí u xp modrá obrazovka a systém "zamrzne" - dole to píše: Technická informace: ***STOP: 0*0000007B (0*F78D2524, 0*C0000034, 0*00000000, 0*00000000) a v případě visty to napíše toto: Restore failed - reason 0*d0000017. Click OK to restart computer.

Už nad tím zoufale trávím 10 večerů a pomalu jsem již rezignoval. Z botovacího cd jsem vymazal celý hdd a taky vyndal baterii biosu, ale pořád si tu chybu pamatuje. poraďte mi prosím co s tím, čím to je, co kde zkusit, ... díky moc!!!
PC je: Acer aspire m 3641, cpu core 2 quad q 8200 2,33 ghz, 4 gb ramm, 1000 gb hdd, ati radeon hd 4650

Pokud umíš naglicky, tak tady je popis tvého problému:
http://www.geekstogo.com/forum/Blue-screen-error-w hile-Installing-Windoes-Xp-over-Preinstalled-Vista -t242616.html

Jde o to, že podle popisu chybí ovladač pro disk, který je nutné tam vložit přes F6 při instalaci.

Nevím, jakým způsobem jsi dělal zálohu, ale nejjistější je vžy záloha celého obrazu disku

díky moc za tip. mrknu se tam. je fakt, že to hlásí problém s pevným diskem (poškození, zavirování). záloha? - já jsem při prvním zapnutí nového pc pouze nastavil pár těch věcí na které se mě to ptalo a hned po naběhnutí systému jsem pomocí vloženého programu erecovery vypálil na 2 přiložená dvd kopii a myslel, že je vše ok, jenže teď nabotují, ale nic nehrají - to bude asi ono. něco , nebo ten ovladač jsem musel smáznout těma win7.