Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena procesoru u ntb Fujitsu siemens amilo pa 1538 TL-56 na TL-64

Dobry den v pc bazaru me menili procesor na AMD turion64 X2 2.2Ghz TL 64 doma mi to jelo asi 2 hodiny v pohode pak me zacal zamrzat system ze nefungovalo nic ani touchpad a po restartu to zacalo zamrzat pri nabihani systemu a pri znovu restartovani se rozli jen kontrolky a lcd bylo cerne. Kdyz se to zapne nekolikrat tak to nekdy zase naskoci ale zase to zamrzne a tak je to porad dokola. Muze to byt tim procesorem?Jelikoz nez se to vymenilo tak notebook normalne fungoval bez problemu. Ja mam notebook Fujitsu siemens amilo pa 1538 puvodni procesor byl AMD turion64 X2 1.8Ghz TL-56

mi to jelo asi 2 hodiny...a vetrak jede na plny vykon

Je to iná varianta jadra, iná technologia (65 nm ) oproti pôvodnej (90 nm ), zmeny určit sú, bez plnej podpory BIOS-u určite tam nepatrí aj keď to bežalo.
To čo opisuješ, ale je iná vec, poškodený heat pipe ? špatná montáž ?

Tak montaz sem nedelal tu delali oni ja sem si jen pro ten notebook prisel a oni mi ukazali ze jede. Ale kdyz sem se jich ptal jestli to pojede tak mi rekli ze nevi ze se to musi vyzkouset ale ne nic otom ze to pokazi desku. Jka sem psal nez se tam hrabali a dali tam ten procesor tak notebook se nesekal jel uplne v pohode pokazdy kdyz sem ho zapl tak sel. Ale ted se ani nerozjede uz.

No to by bylo dobre ale napred se to sekl a pak sem to restartoval znovu se sekl a pak nesel uz zapnout az po nemokikate a ted uz nejde tak nevim jestli by tam odesel ten procesor ale myslel sem si kdyz tam delaji pocitace jako opravuji tak budou vedet.

ale myslel sem si kdyz tam delaji pocitace jako opravuji tak budou vedet.

No tak teď uvidíš jak se k tomu teď postaví..Já si myslím že slušnej podnik by se do takových věcí vůbec nepouštěl.Protože to riziko krát zisk je prostě moc velký podle mě.