Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vše se točí kolem mojí věže

Tak nevím, ale hodně často se stává, že se debata ohledně vypalovačky schoulí k debatě o mojem "Mini Hi-Fi systému". Jakoby lidi pořád nedokázali pochopit, že kvalita zvuku tohoto zařízení je mnohem lepší, než kvalita kterou vydává např. Genius HT 5.1
Nebo to pochopili a jenom mě rozčilujou?

[mod]Zamknul jsem to já, už se mi z toho točení kolem tý skvělý věže celkem točí hlava. Probráno to bylo dostatečně. (anarchist)[/mod]

Tak tedy anketa:

Mirku, slysel jsi nekdy o tom, ze kdo ma rad muziku a ma penize a vlastni velkej barak, tak si muze koupit bedny za 600 000 Kc, k nim zesilovac za pul milionu, zbytek aparatury si jiste domyslis sam. Myslis, ze tvoje chrchlatka za tehdejsich 15kKc hrajou lip nez tohle?
BTW: Mame doma mimojine sestavu od Technics cca 15 let starou, v tehdejsi mene byla celkova cena nekde okolo 100 000 (60000 zesilovac, tuner atd a 40000 petipasmovy repraky od nejaky svycarsky firmy). Kolik by to stalo dneska netusim, asi hodne malo, vzhledem ke stari, ale myslim, ze na ty tvoje chrchlatka by to stacilo taky ;)

// dobra onanie, ne? skoro jako sam velmistr mirek :)

Já psal někde, že neexistuje nic lepšího než ta věž? Psal jen o tom, že jsou mnohem lepší než třeba Geniusy nebo Creative a jiné podobné podobné plastovodřevěné odpady.
Jo až budu vydělávat tak si koupím Hi-Fi sestavu Onkyo a repro Jamo a to bude panečku zase jiný zvuk, těch 40 tisíc podle mě za to stojí.

Soráč, ale kdy si to pořídíš :-)

Nějaké Onkyo a Jamo, to snad nepovažuješ za špičku,
ta je někde jinde. Za 40 litrů koupíš tak akorát middle-end
audio sestavu, to mi věř. Taťka má optické kabely, pozlacené
konektory ( což je chyba, lepší je odizolovat dráty a zapojit
je přímo ), bedny má dělané na zakázku s basáky Videoton,
poslouchací cimru má odhlučněnou plásty, pohlcujícími zvuk
a smutně musím konstatovat, že jsem jednou v životě s tátou
navštívil jeho kolegu z práce, který má opravdovou Snob-end
aparaturu. Od té doby tuším, co je strop.