Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Reproduktory SW-HF GENIUS 5005

Již jsem se o tom jednou zmiňoval, po nedávné přeinstalaci Windowsu, kdy mi odstranili všechen software, sem si při spuštění počítače z5 nainstalovat vše potřebné (mj. i ovladač Realtek)...ale po nakonfigurování všeho "materiálu" jsem si spustil test repro (GENIUS SW-HF 5005 5.1) a zjistil jsem, že mi kromě zadních reproduktorů hrajou všechny. Při spuštění testu přední nehrají, středový hraje, subwoofer hraje a když mají hrát zadní, hrají přední. Prosím o radu, jestli je to softwarem nebo čím...Díky všem

Já mám zase dotaz, repro mi hrajou potichu a nevím co s tím je, zkoušel jsem zapojovat a vypojovat, vypínat a zapínat, restartovat PC a nic, pořád hrají, ale potichu a nedají se zesílit, co s tím? pls poraďte