Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj žhne jako kamna,větrák se ale točí a zdroj je starý 1 den

dobrý den,včera sem si koupil zdroj seasonic energyknight 500ET T3 a zdroj topí jako prase a myslim si ze ma neco s termoregulaci vetraku ,protoze i pri max zatezi se toci pomalu-pc se nevypina ,bezi plynule nevite co by to mohlo byt,nebo jestli to je normalni?
jeden jedinec psal ze tento zdroj skoro vubec netopi,tak jaka je pravda?
sestavu mam ok,protoze pred 2 dny jela na Eurocase 400W

dík

tak zdroj mi běží dodnes,koupil sem si CASE FAN,novou grafickou,novej CPU větrák (duben 2010) a dneska sem si objednal nový (Coolermaster Hyper TX3)
zdroj se VÝRAZNĚ zlepšil po přidání CASE větráku,ale procesor dosahuje teplot 70°C se současným chladičem (Arctic Cooling Alpine 64 GT) takže právě proto si kupuju nový.