Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spomalení PC a všech Her !

prosím o vysvětlení jak to je možné nebo co je špatně a co mám udělat aby mi to šlo zase normál ...

Mám nový internet asi 4 mesíce funguje bez problemu porad kolem rychlosti 6MB ... skusil jsem na hru CS.1.6 cheaty ale můj počítač to nějak nepobral a pak byl zavirovanej atd . tak jsem to preinstaloval a od té doby se mi začínají sekat hry třeba Cs.1.6 chvilku hraju a třeba po 30s. se to sekne na 2s. a pak to jde dál a to samí FIFa celá hra OnLIne se seká nvm čím to je .. jetsli mám přeinstalovat eště 1 nebo co prosím o radu děkuji ...

ale můj počítač to nějak nepobral a pak byl zavirovanej atd .

Reinstal jsi delal celeho windows nebo jen her? Pokud jen hry tak tam mas porad breberky.
Jeste je tu moznost zdroje, muze byt slabej, neco se hreje, zanesene vetraky prachem atd.