Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova verzia Unlockeru 1.8.1

pretoze mnohi maju problem, ze nemozu zmazat nejaky subor alebo adresar, tak vysla jednoducha utilitka ako freeware, ktora sa po instalacii prida do popup menu(prave tlacitko mysli). potom uz staci pravy klik na polozku, pustite Unlocker, odomknete ju a jednoducho zmazat.
novu verziu Unlockeru 1.8.1 si mozte stiahnut tu:
http://fileforum.betanews.com/detail/Unlocker/11158 25635/1 a je tam aj kratka diskusia.

zdroj BetaNews - www.betanews.com

domovska stranka je: unlocker

Pokud neco nepotrebuju, neinstaluju to, nezkousim to. Typicky priklad - soft na zrychleni Windows uvedeny v novinkach na Zice, ktery smazal obsah adresare, ze ktereho jsi jej spustil.
Instaluj soft, ktery potrebujes, ktery mas doporucen nekym, komu aspon trochu veris. Kazdopadne si precti co je u tlacitka napsane a popremyslej co by to mohlo udelat.