Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na pisnicky

Ahoj, prosim vas, nevite o nejakym programu, co nejjednodussim a nejmensim na to, ze si potrebuju vyriznout ruzny kousky v pisnickach a potrebuju to pak za sebe spojit do jedny, nevite ??? Diky

Jedná-li se o písničky v MP3, doporučuji mp3DirectCut - umí editovat MP3 soubory bez rekomprese a tedy bez ztráty kvality. Je opravdu malý a ani se nemusí instalovat. Jde-li o písničky ve WAV nebo v jiném formátu, použij libovolný zvukový editor - GoldWave, Audacity, případně i NeroWave.

Ticho si musíš "vyrobit" někde jinde nebo nmůžeš zkusit upravit hlasitost vybraného úseku, určitě by ses mohl opakovaným aplikováním zeslabení dostat až na úplné ticho.
K tomu přidání písničky - není tam někde volba "Vložit ze souboru"? Program tady u sebe nemám, abych to nějak blíže ověřil. Pokud tam ta volba nebude, určitě to půjde přes copy/paste (čili otevřít MP3 kterou chci někam vložit -> označit začátek a konec úseku -> kopírovat -> otevřít MP3 kam ji chci vložit -> vložit).