Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi vada SB x-fi

Bych se chtěl zeptat mám SB X-Fi koupený asi před rokem je to X-Fi Titanium a má asi vadu ovladačů či HW vadu nevím prostě pod Windows XP když nainstaluji ovladače X-Fi Titania nelze některé PROGRAMY spustit a některé nejsou ovladatelné. Když mám Windows 7 tak tam vše zdánlivě funguje ale zlobí nahrávání jak mile začne jít signál do vstupu zvuk prdí zadrhává a koktá jako když zlobí digitální TV zvuk je prostě kostrbatý, nepomůže ani aktualizace ovladačů z Creative.com krom toho na syntetizeru soundfont na některých skladbách vynechávají bubny ale problémy jsou s nahrávání přehrávání je v pohodě. Stejné problémy jsem měl před 5ti lety se SoundBlasterem Live a musel jsem čekat až kdosi co si říká KxProject začal dělat ovladače místo creativu. Myslíte že se záruka vstahuje i na ovladače firma creative bohužel žádné jiné nemá.

Tak bolo to lepsie, ale znovu sa to zhorsilo, kde moze byt este problem, ma niekto tuto zvukovku a funguje mu bez problemov? Pripominam este moj problem:

Zvlastne, mam rovnaky problem ale nie pri nahravani, ale ked popri jednom programe ktory vydava zvuk zapnem druhy, alebo len prepnem okno na iny, alebo ten iny je ticho a potom vyda zvuk, napr. ked pride sprava, tak vtedy sa to "pokazi", je to uplne nahodne a zvuk je taky ako popisuje Honza, akoby s nejakym efektom. Prisiel som na to ako to opravit bez restartu - tray ikona, zmena modu na iny (Game, Audio Creation...) a potom spat - ale zvuk je dobry uz pri zmene modu na iny. Mam X-Fi Titanium PCIe a Win Vista SP2 32-bit. Problemy so spustanim programov ale nemam ziadne.

Aj ked problem mozem vyriesit za niekolko sekund, je to velmi otravne, niekedy to ide par tyzdnov a niekedy sa to pokazi aj 2x za hodinu. :(