Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s OS Win7

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat jestli Windows 7 si hodně bere z paměti z grafiky. Nebo celkově kolik si tento OS bere? Protože nemužu rozjet nejnovější hry jako GTA 4 nebo CoD MW2 atd... Na XPčkach sem s timhle vubec neměl a na Win7 mi to prostě nejede jedna hra se mi vypina po načítání a druha se mi zase hrozně seká...

Muj PC:

Intel core quad 2.4MHz
ATI Radeon HD 4870
pamet DDR 4GB
OS: Windows 7 Ultimate 64bitový

ano ovladače jsou nainstalovaný zkoušel jsem je i přeinstalovávat... program Catalyst na grafiku tam jsem nastavil vsechno na nejmenši kvalitu obrazu a nejvyšši vykon pc. PC bylo restartovano ale to vubec nepomahá... Vůbec nechápu proč se to děje proč s tím mám takový problém... přitom CPU a Pamět jsou při spuštěné hře GTA 4 v pohodě nic jej nezatěžuje... ale prostě seká se to... a na xp ty hry šli na plny detaily...

A preco do toho drbes, ked za prve v XP vsetko fungovalo a za druhe sa v tom nevyznas? Naco ti su Win7? To si si kupil zbytocne Windows za 3tisic, ked si tam mal 100% funkcne XP?

P.S: niektore hry mozu mat pod W7 problem a moze byt nutny patch (alebo ak su starsie tak na to vyrobca mozno aj sere), pozret si stranky vyrobcu hry...

win7 sem měl od známého

Tak tie bud nezaktivujes na dvoch PC (znamy ti urcite nedaroval len tak OS za 3tisic bez toho aby ho sam pouzival) alebo ak je to skusaobna verzia zdarma tak ta prestane fungovat o 2mesiace.
Uz aby bol marec nech tu prestanu byt 100x za den otazky od "skusacov". Ale potom zas bude 100x za den "restartuje sa mi Win7 od znamyho, pomooc".