Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční product key. Instalace ho nebere.

Dobrý večer, chtěl jsem znovu naintalovat operacni system. Konkretne Windows XP Professional. Na notebooku mám ze spodu štítek s product key. Když jsem klíč zadal na vyžádání pri instalaci, tak jsem se dozvěděl, že klíč není správný. Určitě ho spatně nepíšu. Co s tím? Díky.

Jaky notebook mas? Pokud je to napr. HP, musis pouzit instalCD pro HP, jinak ti to ten kod nevezme.
Na nektere mam instalacni image.
Cislo ti samozrejme nedam, to mas vlastni, ale pomoci ti instalacnim CD je snad legalni. :-)

Nasel jsem nějáký návod, jak zafixovat tuto chybu... Moc tomu nevěřím.

1. Download the 0x0000007b Repair Tool
"note: - You'll see a new window pop-up for confirmation."
2. Click "Save File" and follow the simple installation instructions.
3. Scan your computer with the RegCure application.
4. Click the "Fix Errors" button to repair 0x0000007b.

Mas si zohnat original instalacne CD a nie zas nejake IBM (este k tomu posahane nejakym magorom z nejakeho HP CD). A ked to ma nahodou SATA tak v BIOSe nastav SATA mod na IDE alebo legacy.

P.S. Ziaden "opravny tool" na to neexistuje ani technicky existovat nemoze. Ked to niekto tvrdi tak je to vir.

Hele co je to za notebook (značení) ? Má vůbec xpéčka umět ? Dává na něj výrobce ovladač pro xp ? V biosu máš přeplý režim disku na IDE ? Už jsem se setkal i s tím že pro xp se do notebooku musel nahrát jinej bios nebo že do toho xp nešli nainstalovat (respektive šli ale nešli úsporné režimy - při instalaci se v okamžiku kdy to nabízí zmáčknout F6 musela dát F5.