Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Outlook - neprijimaji sa e-maily

Zdravim,

na jednom PC je MS Outlook a v nom su nastavene tri mailove ucty a konkretne s jednym mam problem. Ten jeden je nastaveny aj na inom PC, ale tie maily sa prijimaju iba na ten prvy. Je mozne ze sa maily ukladaju do PC a na serveri nie? Asi som to napisal nezrozumitelne, tak prijmam potrebne otazky:) A dalsia vec, da sa dorucena posta nejak triedit? Mail z acountu c.1 by siel do jedneho priecinka, mail z accountu c.2 do druheho atd.

Dakujem
Změna předmětu, původně: MS Outlook (LaKr) (Kráťa)

1. Maily jsou vždy nejdříve na nějakém serveru odkud se přijímají do PC. Obvykle se při použití protokolu pop3 zprávy po přijetí do PC na serveru vymažou. Nevím jak v MSO, ale např. v Mozilla Thunderbird (TB) se dá nastavit, že se zprávy po přijetí ze serveru nesmažou.
2. Samozřejmě jde poštu třídit. V MSO se tomu říká pravidla (nemýlím-li se). V TB si člověk může rovnou vybrat, zda chce mít poštu ze všech účtů na jedné "hromadě" nebo odděleně.

tak az teraz som sa dostal k tomu PC, samozrejme som zabudol zaskrtnut policko Ponechat spravy na serveru:)
takze dik. este skusim doriesit to triedenie:) uz tu su vytvorene 3 priecinky(kvoli importovanym .pst suborom), ale pravidla po novej instalacii nastavene nie su

kazdopadne, zatial dakujem za odp.