Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka se chová, jako by počítač nebyl zapnutý

Dobrý den,

mám problém, že počítač, když ho zapnu funguje dobře, jen obrazovka si myslí, že je vypnutý. Už jsem zkoušel i jinou obrazovku, jiné kabely a nic. Kontroloval jsem všechno uvnitř a nic tam není uvolněné ani nějak viditelně požkozené. V čem by mohl být problém? Mohla by být třeba požkozená grafická karta, aniž bych to při normálním ohlédnutí viděl? Děkuji.

Počítač nepípá. Je pořád ve stádiu těsně předtím, než se spustí obrazovka. Kabel je připojen správně, vlastně mi to jednou vypadlo během normálního provozu a pak už se znovu nespustil. V BIOS by mohlo být něco nastaveno jinak, jen kdyby se to udělalo samo.

počítač, když ho zapnu funguje dobře,

A čo funguje ? Vieš sa na neho pripojiť z iného počítača, napriklad na jeho zdieľané adresáre ?
Ak len svieti a bliká, to neznamená že funguje...
Ak si myslel doteraz že áno, nemá zmysel pre taba pokúšať sa to zfunkčniť, nemáš vedomosti a narobíš si iba škodu. Daj to niekomu, kto tomu rozumie prezrieť a na nič nešahaj.

Jak se již zmiňovali (velmi ctihodní) kolegové Prasák a Brtník, může to být maličkost, nebo velký průšvih. Ty můžeš jenom zkontrolovat, jestli je připojený monitor (obrazovka je jenom část monitoru), tzn. zkontrolovat připojení kabelů (a zapnutí monitoru), popř., jsi-li kaskadér, zkontrolovat, jestli je řádně usazena grafická karta. Také, máš-li možnost, můžeš zkusit monitor na jiném počítači (třeba připojit na notebook, atd.).
Víc s tím neuděláš.