Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatická aktualizace Windows 7 x64

Stahovaly se a instalovaly aktualizace Windowsu 7 Ultimate x64, a asi když se mi instalovala akualizace sítˇový karty(nebo něčeho jinýho) tak mi to odpojilo všechny 3 kompy od internetu... jaktože všechny 3 když se aktualizoval 1 komp a ty kompy nejsou propojený, a intenet do nich jde přes ROUTER.

Router ne, když mi komp vyhodil okno že potřebuje restart kvuly aktualizaci tak pak už net šel

No když po restartu kompu internet šel tak proč resetovat router?? Já jen hledám vysvětlení proč při aktualizacích vypadl net ze všech kompů když se aktualizoval jeden a ty kompy propojený nejsou...
[http://img402.imageshack.us/img402/4161/aktualizes  ce.jpg]

Tagže je možný že se něco z těch (aktualizačních) sraček něco dělalo v routeru?!

Router je pocitac. Ked ho zahltis jednou vecou tak nebude stihat ostatne. Otvoris si google, zadas si napr. router denial of service attack, a citas, ked sa o to tak zaujimas. Samozrejme u teba to nebol umyselny utok, ale zrejme "neumyselny" v podani MS update alebo v podani realtek driver update, apod :)

No když po restartu kompu internet šel tak proč resetovat router?? Já jen hledám vysvětlení proč při aktualizacích vypadl net ze všech kompů když se aktualizoval jeden a ty kompy propojený nejsou...

Tak to soráč, že už to jede to sem z tvého dotazu nevyčetl ani nevydedukoval.