Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno router, nezdařená instalace firmwaru...

Pomóc, spojení "wen" sice funguje, ale nedostanu se na stránku routeru.
(192.168.2.1 - "spojení přerušeno")

Router Edimax 6204Wlg, loadoval jsem fw. 1.11, cca po minutě vypadlo,
že file failed. Teď nefunguje webrozhraní, takže nemůžu vrátit starší fw 1.08, resetovat tlačítkem se bojim. Co můžu udělat pro rozchození nastavovací stránky?

Tak jsem se konečně dopátral správného postupu, i když technik z Edimaxu tvrdí, že to u tohohle typu nejde.
forum.edimax.pl
(pěkný je poslední příspěvek onoho vlákna)

Správná adresa je: 192.168.1.6

Při zapínání podržet Reset, dokud wifi dioda stále nesvítí.
Pak odeslat:

tftp -i 192.168.1.6 put název.bin

Celý postup v ruštině:
sysadmins.ru

Divný je, že mi web-rozhraní nefunguje s žádným jiným fw. než s 1.08.
Zkusil jsem ještě 1.11 a 1.13, internet normálně fungoval, ale
nastavovací stránka nenabíhala.