Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s NB HP Pavilion dv6-1440ec ?

Zdravím, má tady někdo zkušenosti s notebooky od HP? Jak je to se spolehlivostí a kvalitou zpracování? Mám zájem o HP Pavilion dv6-1440ec. Poslední dobou se šíří fámy, že to jde s kvalitou HP dolů, co je na tom pravdy? Děkuji

http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=VY127 EA

Procesor: Intel Core2 Duo T6600
Displej: 15.6" (39,6 cm) HD BrightView s LED podsvícením (1366x768)
Paměť: 4096 MB DDR3
Pevný disk: 500 GB (7200 ot./min)
Optická mechanika: DVD+/-RW LightScribe DL SuperMulti
Graphics: ATI Radeon HD4650

Já ho mám už přes 2 roky a šlape pořád jako hodinky :) Jediný co jsem měl za problém, tak mi odešel nedávno disk ale to bylo z toho, že jsem nervák a furt jsem do toho mlátil :D tak jsem ho vyhodil, koupil si nový a notebook šlape dál :)