Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje ziadna USB mys

Dobry den,

dostal sa ku mne novo instalovany pocitac (dvojjadro, 2gigo ram, presne neviem) s Windows XP Professional.

Problem je nasledovny:
Nech zapnem USB mys (vyskusal som dve rozne mysi) do ktorehokolvek USBcka, nadetekuje ju, spravne rozpozna vyrobcu aj meno, vypise, ze je pripravena na pouzitie a po 2 sekundach sa prestane hybat. Stale svieti, ale to je vsetko. Vsetky USB naproti tomu flash pamate funguju spravne.

Co som skusal:
V Device manageri som v Universal Serial Bus controllers pri kazdom USB root hub vypol Power Manager. Pri mysiach som power manager nenasiel.
V control paneli > Mysi > Hardware nie su ziadne Zariadenia detekovane. Pokusil som sa odobral HID zariadenia (kde su detekovane mysi), restartovat, ale nepomohlo.
Skusil som Reset BIOS defaults.
Vo Fedora LiveCD linux mys funguje spravne.

Co by som mohol este skusit? Vdaka za rady.

Vyzkoušej první pomoc při problémech s USB: Odeber ve správci zařízení úplně všechno kolem USB a nechej znovu najít. Ve velkém procentu případů tohle pomůže. Nevýhodou toho je, že v určité fázi nefunguje nic na USB, takže ani myš, ani klávesnice, pokud jsou na USB. Pro ten případ je tedy dobré mít, alespoň provizorně, myš na PS2, nebo (no fuj!) na COM. Nebo klávesnici na PS2, pokud to zvládneš z klávesnice (což bude asi tvůj případ).

Dostal som sa k danemu PC.

Nepomohol ani sfc /scannow (po spusteni pisal divnu chybu o nespustenej alebo chybajuce sluzbe).
Nepomohlo ani odobrat vsetky USB zariadenia.

Dosli mi napady, ale zdalo sa mi, ze cely windows nebol akosi koser. Premazal som to a nanovo instaloval. Funguje bezproblemovo.

Vdaka za vas cas. :-)