Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PAYPAL - Ako zrusit limit 100€ SURNE!

Dobry vceer,

Mam problem, ktory mi treba SURNE vyriesit lebo musim nieco uhradit cez paypal a uz ajtak dost meskam.
Neviem ako MAM ZRUSIT LIMIT 100€ lebo som ho uz prekrocil a uz ma dalej nepusti musim nieco uhradit co som kupil na ebay a nemozem.

Prosim napiste mi presne ako to urobit skusal som to ale neviem nejako to neslo

Prosim poradte
vopred dik vsetkym

Řešení:

Vpravo nahore HELP, cituji:

What is the maximum amount I can send with my PayPal account?
You can view your Sending Limit on your Limits page.

Log in to your PayPal account.
Click the View Limits link on the Account Overview page.

The remaining amount you can send is listed under the Sending Limit heading. To lift your limit, follow the instructions on the Sending Limit page.

Co tam presne pisi o tom, jak si mas zvysit limit?

Nema cesky paypal nejaku hotlinku kde by ti poradili ze co vlastne sa deje? Vid ci tam neni nejake telefonne cislo na podporu, na strankach paypalu.
Este ma napada neni ta kreditka zablokovana kvoli nejakym pokusom s nespravnym CVV cislom apod? To by ti vedeli povedat na hotlinke tvojej banky, ked ti na paypale nefunguje a mala by fungovat tak mozno je nieco s tou kreditkou.

kreditka je funkcna nieje zablokovana CVV kod zadavam dobre je trojmiestny ale ja zadam 0xxx aby bol 4-mistny nemozem kartu vertifikovat a tiez na vub ucte som smenil limit na 3000€ uz davnejsie tka preco mi stale pise ze mam limit 100€ fakt netusim co sa deje a chlapik uz caka tyzden

sakra docerta
JASNE ZE MAM PRIDANU KARTU VIRTUALNU KARTU VISA LEBO MASTERDARS SA DA ZNEUZIT !!!! ale VISA virtualna karta NIE
cez nu som toho uz vela platil ale ked som v poslednom case chcel nieco zaplatit napisalo mi ze mam limit 100€ v paypalle
virtualnu kartu - limit - som si zmenil na ucte svojej VUB banky na 3 000 € (lmit tejt okarty VISA) ale hoci som si zmenil limit na ucte VUB karty VISA tak aj tak mi vzdy vypisuje paypal ked chcem platit ze mam limit 100€ rocny lmit ktory som samozrejme uz vycerpal

a teraz neviem co dalej asi sas pojdem poinformovat do banky

na paypale sa neda zmenit limit karty skusal som si zmenit kartu (vymazal osm si tu VISA kartu a znovu som si dal tu istu) vyhodil som zato 1,5€ a aj tak sa tam nikde nedal limit nastavit

Na paypalu se v nastaveni samozrejme da menit/žádat limit karty. Uz si nepamatuju jak, ale cim vic ses duveryhodnej, tim vyssi mas limit. Tzn. overena adresa, kreditka, ucet, kopie platebnich prikazu (spis slozenky) atd., navic limit co ti paypal dovoli platit, zavisi i od toho jakou mas kartu (virtualni treba nema takovou bonitu, nevim), jak casto pres paypal platis, kolik tam utracis atd. Maji svoje vnitrni smernice.
Ja jsem si to pred nekolika mesici menil na tusim neomezeny rocni limit, ale zas jsem stejne nekdy omezen limitem na karte. To, ze si zmenis limit na karte ti v tomto pripade nepomuze, protoze pro limit pro platbu pres paypal ti muze zmenit jen Paypal a ten ti pridelil z nejakyho duvodu maly limit. Zavolej si tam, ale tusim funguji jen v pracovni dny - je to do Irska +35314369001, v USA myslim funguji nonstop +14029352050.
JInak 100 eurovy rocni limit je jaksi podezrele nizky, nepletes si to nejak? ja jsem mel tusim kolem 1500 euro, ale uz nevim ,jestli mesicne nebo rocne. V nastaveni Paypalu mas moznost si ho sam zmenit a pokud ti to neumozni primo, tak ti to poradi jake dokumenty potrebujes dolozit pro Paypal a az je dolozis, tak oni tvoji zadost posoudi a bud s limitem neco udelaji nebo ne. Vykrikovani po lidech, kteri se ti tady snazili pomoct ti jaksi nepomuze.

Vpravo nahore HELP, cituji:

What is the maximum amount I can send with my PayPal account?
You can view your Sending Limit on your Limits page.

Log in to your PayPal account.
Click the View Limits link on the Account Overview page.

The remaining amount you can send is listed under the Sending Limit heading. To lift your limit, follow the instructions on the Sending Limit page.

Co tam presne pisi o tom, jak si mas zvysit limit?

Dobrý večer chceem zmeniť limit na PayPal poslal som do na účet 350€ a chcem ešte 150€ alee už mi tie 150€ nechce pustiť prosím vás poraďte mi ako to zmením aby som poslal na rás 500€ ďakujem