Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zvýšení rychlosti internetu /upload/accelerator

Zdravím.Mám větší problém s mojim internetem.Mám internet od O2 a jelikož jsem cca 3km od ústředny,tak mám hodně malo rychlost :Download: 1 670,94 kbit/s (208,87 kB/s)
Upload: 81,03 kbit/s (10,13 kB/s)
Webová odezva: cca 70ms
(měřeno při vypnutí všech aplikací)

A teď k probému.Upload je nehorázně malý a potřeboval bych ho ,pokud to nějak jde,zvýšit.Nemám možnost mít lepší internet jenom tento a tak bych se chtěl pokusit s tímto problémem něco dělat.Taky jsem na internetu četl o různých accelerátorech apod že to vymaže registry a jiné a tím zvýší rychlost internetu...Mě jde o jedno,mám možnost být moderátorem v jednom internetovém rádiu ale právě kvůli tomuto UPLOADU , který je malý a vysílání tak kazí - seká , být nemůžu.Za každou pomoc budu rád.Díky

ta asymetrie je fak divná

Ani ne. ADSL je asymetrické připojení, už z názvu-Asymmetric Digital Subscriber Line. Teď zrovna v týdnu jsem byl u zákazníka, nešel mu ani odeslat mail s přílohou 3 MB. Zrovna když jsem tam byl, tak to šlo, ale download měl 5 Mb, upload 300 kb. Takže je dost možné, že mu ten upload někdy padá ještě níž.

Spravit mozes par veci.
- pozrij si silu signalu a odstup signalu od sumu. Kazdy slusnejsi modem/router ti tieto udaje ukaze.
- pozri si v akej kvalite si nadviaze spojenie tvoj router s dslamom. Ked chces ma napr linku 512/3000, spojenie by malo byt vyvorene s istou rezervou napr na urovni 600/4000. Toto ti dokaze vybavit aj technicka podpora ISP, ale musis mat na to dostatocne kvalitnu linku.
- priplatit si za vyssi program u ISP, znizi sa tym agregacia a zlepsia sa odozvy aj upload a download

Vo vseobecnosti by ti malo stacit na kvalitny hlas 64kb. Ked som meral pred cca 3 rokmi skype vyzadoval si 64kb synchronne. Kvalita bola dobra. Vyborne na testovanie je teamspeak,kde sa daju nastavit rozne kodeky a porovnavat kvalitu.

vyladit to líp nedovedou byli tu 100x s různýma měřičema , přepojovali i v rozvaděči kabely jestli nějáký nebude lepší , zapůjčili mi i jejich Modem ale pořád stejné prostě jsem daleko jede to na starých drátoch optické se tu dělat nebudou a tak mám smůlu no. a router ten Joyc je dost dobrý .

dnes se podařilo rychlost zvýšit za podmínek že bude menší stabilita. Rychl: 1.7- 1.9 MGb/s DWNL: 226kb/s Upl:19 - 26 kb/s ping cca 50 ...je to mnohem lepší jak předtím .Jinak , kde najdu ty hodnoty cop otřebujete vědět ?