Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůžete odhadnout cenu sestavy?

Jak to vidíte? Za kolik? ;-) Zvlášť ohodnotit sestavu a monitor, případně rozepsat cenu za díly a součtem dostat výslednou cifru...

CPU Pentium III 1GHz EB (FSB 133MHz, 256KB cache)
MB Asus CUSL2 (ATX i815, 2xPS/2, 2s, 1p, 1xVGA, 6xPCI, 2x CNR, AGP 4x, 3xSDRAM, 2xIDE, 1xFDD)
RAM 512MB (133Mhz)
grafika Saphire ATI Radeon 9100 Atlantis 64MB DDR
HDD 30GB IBM 7200ot.
DVD-ROM combo Toshiba SD-1612
CD-RW Samsung 52x/24x/52x
PCI řadič 4xUSB 2.0
zvukovka SoundBlaster 4.1
TV karta Typhoon
síťovka Micronet
monitorovací panel Asus iPanel do 5,25" pozice
floppy, výsuvný šuplík na disk
ATX bigtower + zdroj 300W Fortron
klávesnice, optická myš
samozřejmě "bižuterie" (kabely, CD s ovladači, manuály, ...)
-------------------------------------------------- ----------
monitor 19" Samsung Syncmaster 900NF TCO'99
max. 2048x1536 @ 69Hz, optimum 1600x1200 @ 87Hz, bod 0,25mm
plochá obrazovka NF (Natural Flat)
2 nezávislé vstupy DSUB a 5xBNC

Nějakou představu o ceně jsem se pokusil udělat, ale nechci ji sem předem psát, abych neovlivňoval vaše tipy. Díky.

No že bych si za to více neřekl. Ale to neznamená, že se to nedá prodat za víc. Zkrátka jsem napsal cenu, která si myslím je férová pro obě strany. Ale je fakt, že za stejné peníze narazíš i na výrazně horší kousky. Ale je to trochu nefér, i když kšeft je kšeft. Zkusil bych 4900,-, vejš bych už nešel. Ale já většinou prodávám starší kousky v okruhu známých, kde se nesnažím cenu šroubovat na maximum.