Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení jasu obrazovky notebooku

Dobré odpoledne,
Mám notebook Compaq nx6325 se systémem WINDOWS 7. Dříve tam byli XP, jenže se pokazil disk a HP recovery se nezachránilo. Takže jsem tam nainstaloval Windows 7. Skoro vše funguje jak má, ale v systému nefunguje nastavení jasu obrazovky. Systém ukazuje že jas je na 100%, ale je na minimum. Prosím poraďte co s tím.
Pozn.: při bootování nastevaní jasu šlape jak hodinky.
Změna předmětu, původně: Nastavení jasu (LaKr) (Kráťa)

Sice je tato diskuse již hodně stará, ale nyní jsem narazil na podobný problém...
Mám notebook Dell Vostro 3350 a najednou mi nastavení jasu přestalo fungovat, tak jsem navštívil pár diskuzí a začal jsem bádat.
Rady jako přeinstalovat grafiku, chipset, prozkoumat nastavení BIOSu atd... NEPOMOHLO.

Moje řešení problému se skrývalo v prozkoumání driveru monitoru!

Používám program TeamViewer, který v nastavení má možnost nainstalovat ovladač monitoru TeamViewer pro připojování ke vzdáleným počítačům, který jsem nainstaloval. Jen jsem vrátil změny ovladače a vše začalo fungovat.

Podívejte se nebo zkuste najít ovladač pro Váš monitor. Třeba to bude také zrovna Váš problém.

Přeji hodně štěstí...

Podívejte se nebo zkuste najít ovladač pro Váš monitor.

Myslíš *.inf? Ten jenom určuje vyvážení barev v ranku gamma stupnice (vím co dím, kalibruju moncly téměř denně). Jas a kontrast infem sice ovlivníš, ale IMHO to není případ tazatele (datum!). Kurví mu to nějaká spuštěná aplikace.