Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starforce

Dobrý den,četl jsem ze tato ochrana muze dělat problem ve Win.XP,je pry program jak ji odstranit.Poradte kde program stahnu a zda mi pujde hra která tuto ochranu má.Děkuji.

Treba tady mas cesky navod 13946 na netu je jich ale mnohem vic.
Je to neco jako rootkit a ja jsem si hru, kterou jsem koupil radsi potom ukradl, abych v PC nemel tento smejd. V PC to muze delat problemy, ale i kdyby nedelalo, nikdo si nebude z myho pc delat pokusnyho kralika a instalovat mne do nej bez myho vedomi svoje programy, ktery se zrovna prikladne nechovaji.

A nějaký Patch nebo Cr..k nepomuže?

Pomuze, ale hledej na jinych forech. Akorat to musi byt zrovna pro tvoji hru udelany a nesmis si s tim stahnout nejaky viry. Takze pokud to budes stahovat, dej si na to bacha a nekde to prover.