Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows XP SP2

Zdravím všechny.Mám problém s instalací windows xp sp2.Před koncem instalace se mi objeví na monitoru modré pruhy a instalace dále nepokračuje.Při instalaci jsem byl připojen na internet.Před instalací mi windows xp jel dost pomalu.Tak jsem jej přeinstalovával.Předem díky za radu.
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: PROBLÉM S INSTALACÍ WINDOWS XP SP2 (karel)

mel jsem naprosto identicky problem akorat pruhy byly vodorovne (to ale neni podstatne). Mohlo za to instalacni cd XP , nebylo poskozene ale verze si nedovedla poradit s grafickou kartou s usb atd... Dost dlouho me trvalo nez jsem to rozchodil, byl to taky starsi kousek.
1. pouzit puvodni instalacni cd ktere bylo k pc
2. kdyz nebude k mani, dat tam uplne obycejnou grafarnu do isa
3. jak pise MM.. vypnout v biosu vsechno nepotrebne i zvukovku vcetne usb (tedy pokud nemas klavesnici a mys na usb, pouzit redukci na sp2)
4. sehnat nekde nove instalacni cd 2008/09
Mozna bude nekdo tvrdit, ze je to blbost ale me to pomohlo. Postupnym vylucovanim a stavem kdy instalace win zamrzla v ruzne fazi, jsem dosel k temto zaveru a zpetne i overil, ze tomu tak bylo.