Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmenšení videa

Udělal jsem v Adobe Premiere video o delce cca 28 minut, ale je velke 6 GB. Potřebuji ho zmenšit na velikost okolo 500 MB.
A na to bych potřebovat nějaký program. Zkoušel jsem DivX Encoder, ale ten mi nefunguje na Win7. Vždy to hlásí chybu při vkládání v .exe souboru. Měl by někdo nějaký nápad, jak to udělat?

Info o videu:
Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
Format profile : OpenDML
File size : 6.02 GiB
Duration : 28mn 24s
Overall bit rate : 30.3 Mbps

Video

ID : 0
Format : Digital Video
Codec ID : dvsd
Codec ID/Hint : Sony
Duration : 28mn 24s
Bit rate : 28.8 Mbps
Width : 720 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Standard : PAL
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Interlaced
Bits/(Pixel*Frame) : 2.778
Stream size : 5.71 GiB (95%)

Bitrate : 28.8 Mbps

Pro uživatele: převést na normální hodnoty (zmenšit bitrate) a překonvertovat na úspornější formáty (h.264, XviD).
Protože takhle z toho máš tak nějak hovňajs (Bits/(Pixel*Frame) : 2.778), pokud nemáš projektor velikosti hřiště.
Programy: třeba MediaCoder (těžší na nastavení, nicméně nemá konkurenci), AviDemux.