Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Typ souboru lnk

Zdravím , mám problém z hudbou , když se podívám na vlastnosti tak je typ souboru lnk to samé na mobilu typ souboru lnk , na PC to jde spustit ale na mobilu ne , takže jakoukoli hudbu dám z PC do mobilu nejde v mobilu spustit jinak všechnu hudbu v mobilu mám v mp3 kterou mám poslanou od někoho jiného, ne z PC.

lnk je len zástupca - odkaz na súbor, umiestnenie ...
Odkazuje Ti na Tvoju hudbu, ktorú máš niekde v PC - možno na inom disku, v inom adresári. Ak klikneš na tohto zástupcu (ten obsahuje umiestnenie súboru) otvorí sa prepojenie, ktoré je v ňom nadefinované. Čiže ak máš na ploche zástupcu, ktorý Ti odkazuje na súbor mp3 v Tvojom PC, po prenesení do mobilu Ti samozrejme ten zástupca lnk fungovať nebude !!! Treba kopírovať fyzicky súbor a nie odkaz na súbor !!!