Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se service packem 3 u Win XP

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Odebral jsem z PC service pack 3 stím, že ho potom znova nainstaluji, ale když chci spustit instalaci tak mi to napíše "Systémový soubor jádra použitý ke spuštění tohoto počítače není soubor systému Microsoft Windows. Aktualizace Service pack nebude nainstalována. Další informace naleznete v článku znalostí báze Knowledge Base Q327101 na webu na adrese support.microsoft.com." Další zajímavá věc je, že když restartuji PC tak mi zmizne plocha a mám klasické nastavení lišt... Neví někdo včem je problém? Děkuji.

Nechápem zmysel odobratia SP, v podstate sa to dá urobiť len krátko po jeho nainštalovaní.
Po nainštalovaní SP a následnou inštaláciou ďalších updatov a programov sa vytvoria väzby na knižnice zo SP a nie je temer možné ho odstrániť.
Dodrbal si to.

servicepack je tak zásadní přepis systému, že případná volba "odebrat" není korektní a nedokáže navrátit všechny změny do původního stavu - dostaneš jakousi polofunkční hybridu.
vracet servicepack nazpět je šílený nápad, a lze ho doporučit pouze největšímu nepříteli.
pokud nechceš současný zmetek rovnou zformátovat, je jediná naděje: nainstalovat sp3 zpět a doufat, že opraví všechny poničené vazby v registrech a chybějící dll.