Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv na počítači

jak naladit dig signal na noteboku?když to dělám podle příručky a chci naladit stanice napíše to --The device cannot be detected or is not supported,,,co to znamená?

Pro digitalni vysilani musis mit televizni kartu podporujici digitalni signal. Jako prvni pred vsunutim do PC das nainstalovat ovladace v pripade USB. V pripade PCI/PCIe je postup obraceny.

Mas tedy vse koterktne nainstalovano?

PS: naucit se cist by take neskodilo. Jde konkretne o druhy bod na add . Je potreba si totiz uvedomit, ze za tim sedis ty a nikdo jiny. Bez podrobnejsich informaci se bude jednat jen o vesteni z koule.

to všechno mám nainstalované,asi bude problém se signálem,ono to ladí ale nic nenaladilo,jsem z Milevska a asi jsem v dolíku kde je špatný signál,zkusim to jinde a uvidim,jinak díky,
Ještě se zeptám,je třeba nějaká speciální anténa nebo stačí to obyčejná co mi k tomu dali?díky,popřípadně nějakej odkaz na dobrou anténu,

Anténa je základ. Potřebuje to stejnou anténu a signál jako běžná televize, nic speciálního v tom nehledej. Ty anténky, co se k tomu dávají, můžou stačit jen v místech s velmi dobrým signálem ( v přímé viditelnosti na vysílač apod.). V Milevsku je šance zkusit vysílač Votice (MUX1), Plzeň, Mařský vrch (MUX1) u Vimperka nebo snad Kleť ).

The device cannot be detected or is not supported,

Preklad: Zarizeni nebylo nalezeno nebo neni podporovano.

Toto nebyva hlaska o o signalu, ale problemu s HW zarizenim. Jak to muze ladit, kdyz to nenalezlo zarizeni? Zalezi take v jake fazi to hlasi... Ohledne signalu by to melo bezne hodit "no signal" nebo neco podobneho. Protoze jsi vsak nedodal jedinnou dalsi pouzitelnou informaci, vic ti asi neporadim.