Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: panel versus cihla

Zdravim, resili jste nekdo v posledni dobe stehovani? Nebo vyznate se trochu? Chci kupovat byt (Brno), 2+1, ale nevim jestli ma smysl uvazovat o panelaku. Je to sice levnejsi nez cihla, ale nespadne mi to za 10 let na hlavu? Nestanou se z toho za par let slumy? Cetl jsem radu nelichotivych prognoz... :(
Diky

Kráťa napsal:

V cihle se i lépe cítíš.

To já se zas líp cítím v tričku a kraťasech. 8-)

Kráťa napsal:

...když chceš pověsit poličku na zeď, tak nemusíš používat sbíjecí kladivo.

Na tohle jsou ideální sruby a zemljanky, tam stačí kladivo a hřebík, ani hmožninku nepotřebuješ. ]:)

Z tohoto hlediska je optimální být ubytován pod mostem; lze se obejít se bez poličky (věci se umístí někam do prostoru mostní konstrukce) a výrazně se tak ušetří za kladivo a hmožděnky (zvlášť za posledně jmenované, které dnes už není možno kupovat jednotlivě).