Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vylepšit na tomto PC?

Zdravim.
PC už je starší, jedná se hlavně o přehrávání videí na internetu (youtube), kdy se obraz seká (hlavně když má video vyšší rozlišení). Využití CPU při tom přehrávání je 100%, žádné jiné aplikace nejsou spuštěny. Rychlostí připojení k internetu to není.
Parametry PC:
Mainboard: MSI PM8M-V, chipset VIA P4M800
CPU: Intel Celeron 1,7 GHz, viz obr.
RAM: 512 MB DDR
Grafika: nVidia GeForce4 MX 440 64MB v AGP slotu desky - tu používám, integrovaná je VIA UniChrome integrated graphics
Zdroj: Fortron 350W
OS: Win XP Home SP3, čistě nainstalovaný, breberky by to sekání dělat neměly
Všechny ovladače jsou nainstalovány

Zlepší se to jiným procesorem (např. P4 3GHz)? Nebo to může dělat ta grafika?
Prosím nepište mě ať vyměním celý PC, používám ho jen na prohlížení webu.
[cpuzky.jpg]

Takže k těm teplotám (viz obr). Zdá se mě, že to měří nějak špatně, co jsem našel tak:
Temp1 = teplota chipsetu
Temp2 = teplota CPU
Temp3 = nevím
HD0 = teplota HDD

Největší blbost je asi ta teplota CPU, měří to nějak špatně (ale v jiných programech i v biosu je taky taková). Zatížím-li CPU programem BurnK7, vyšplhá se teplota k cca 47°C.
Taky by mě zajímalo, ceho je ta tplota Temp3.
Jinak jsem dal jinou grafickou kartu (128MB) a videa se již nesekají :-)

[http://img256.imageshack.us/img256/3779/teploty.jp g]