Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čtečka karet

zdravim mam...http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Pr oducts_Spec.aspx?ProductID=2425 tuto zakladovou desku. Mel jsem tam pripojenou ctecku.. ale pak byla odpojena a ja ted nevim jak ji sprovoznit.. bohuzel nevim jaky je to typ a nic od ni nemam ..nemam asi proto ze sem ji nepripojoval ja tak ani nevim jak... jede mi na ni jen usb a ctecky na karty ne .. nevim zda mam spravne pripojeno.. na desce jsou konektory na pridavne usb a jeste konektor comb.. mohlo by to byt ono ? diky

Kolko dratov z nej vede? Jake farby? Kam presne si ich zapojil a jak? Su na nej este nejake konektory? Ak ano jake?

Ked strcis kartu tak sa pozri aj do spravy diskov (pravy klik na tento pocitac - spravovat - sprava diskov) ze ci tam nieco vidi nejaky novy disk, a ak ano co je u toho napisane jake oddiely, filesystem atd.