Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem data zpět!

Zdravím všechny.
Celou noc s snažím dostat k nějaké free (nebo jiné nezpoplatněné) verzi programu Power Data Recovery. Snažím se zachránit data z externího disku WD.
Ten program mi našel vše co disk obsahoval, ale pak mě to přesměrovalo na nějaké stránky a chtělo to po mě číslo creditky :x: Ten program je super - byla to verze Power Data Recovery 4.5.6. Nevíte prosím někdo o nějakém odkazu kde bych si stáhl takovou co nebude chtít peníze.

Ty peníze bych klidně dal, ale ne takhle :-/
Děkuji

Článek: Jak smazaná data zachránit přes bezplatné programy? …Nebo uspořit čas využitím specializované firmy? (reklama) (los)

Ahoj Karle, jiné programy nezkouším proto... protože už mi to 8 hodin scanuje Recuva (a to pouze oddíl s fotografiemi) a ještě prý 12hodin bude. Power Data Recovery byl hotov za 1,5h se vším. Klidně bych si ten program koupil-ale čísla kreditních karet nikam zadávat nebudu. Nechci si z 1 problému udělat další.

Než jsem nějaký ten program pustil do nemocného HDD, sledoval jsem různé fora a názory lidí co už s tím měli co do činění. Nikdo mi ale neřekl že free verze není.
Na stránkách odkud jsem to stahoval "lhali" bylo tam "bez poplatků a free".

Chci nechat dojet tu Recuvu ale protože nevím co mě čeká na konci její "práce" - už se připravuji na další můj krok záchrany (třeba i s jiným, rychlejším programem).
Tak proto. Moc děkuji za snahu pomoci.
Alda-Plzeň

Ze stránky výrobce:

# Products Free Download
# Please feel free to download and evaluate the software to get a better understanding of our products. We always take full virus detection on the files before we release them to the public. 100% Virus-Free and Spyware-Free Guaranteed!
# NOTE:
# You are downloading the Full Version. Run the program and preview the files that it finds. Purchase a product license key to remove the recovery limitations and then save the files. Once you have purchased you do not have to download and search a second time.

Ano, můžeš software zdarma stáhnout a zkoušet, ale pro plnou funkčnost programu je třeba zaplatit.

Ahoj Kachlíku, můj disc není formátovaný. Jen mě ho PC nenačte. Bude tam zřejmě poškozený souborového systému. Nic tam smazaného není. Je tam 140 GB různých věcí.
Někde jsem slyšel že Recuva vrátí data v adresářích poměrně dost "rozházená" a bez původního pojmenování. Taky máš tuto zkušenost?
Díky za info

Já jsem to zkoušel, ale je pravda, že jsem neměl žádné podadresáře, a protože to byla data, o která mi ani moc nešlo, tak jsem před obnovou disk i znovu naformátoval (rychlé formátování). Nejlépe to obnovilo naposledy uložené soubory - cca 20 filmů, názvy v pohodě, a dokonce i dost balastu, který zbyl ještě nevím od kdy, takže spokojenost. Umí i určit snadnost obnovy souboru ve třech stupních, tak uvidíš, co ti poví. Zkus to, je zdarma, a tím, že ten disk přečte, nic nezkazíš. Pokud by ti nevyhovovala, tak leda asi nějakou placenou verzi…