Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesílání,ale žádné přijetí

Dobry den vám přeji,potřeboval bych pomoc od vás "od pc poradny"Mám problém s internetem a to takový že mám doma setobox a v domě wifi.Vše mám myslím dobře nastaveno jen když se podívam tak bezdratová sít odesíla palety ale žádne nepříjmám a proto mi nejde internet,na otazky vám odpovím pokud by bylo nutno.Děkuji za odpovědia rady

Takže lidi dostal jsem od jednoho zdroje ze mam mit vyplneny dsn server vse mám nastaveno na notebooku presne jak na pc a na pc furt žádné přijete pakety.Router to nic ,mám kamaráda co dojde s notebookem a připojíme se 2 na wifi takýe že je to jen na 1 pc to neni pravda .

vse mám nastaveno na notebooku presne jak na pc

co máš nastaveno na ntb stejně jak na pc? dhcp? protože pokud bys měl stejně nastavenou statickou adresu, tak nefunguješ.
nastavuje se ip + maska, brána a dns. nebo necháš dhcp pokud je podporováno, a nastaví se to za tebe.

a připojíme se 2 na wifi takýe že je to jen na 1 pc to neni pravda

jistě - každý počítač bude mít vlastní síťové připojení k poskytovateli - a pokud by šlo o placené připojení, platil bys dva účty. a když budeš chtít ty dva pc u tebe spojit mezi sebou, budeš posílat data venkem přes poskytovatele a mít utevřené sdílení do internetu (nebo aspoň do celé sítě providera)?
"pane vachmajstr, vy jste ale hlava"