Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory na 1 VGA

Zdravím. Netušíte prosím, zda existuje nějaký slučovač na 2 monitory (identické LCD) z 1 VGA výstupu (D-SUB, nebo DVI)? Ale aby spojil ty dvě plochy, jako jeden monitor. Ne dvě duplicitní plochy. V podstatě potřebuji vyzkoušet nějaké (i malé) rozlišení na této spojené ploše. Drahé řešení od Matroxu, nebo nové 5xxx ATI na 3 monitory nepotřebuji...
Děkuji
Tomáš

za cca 1200 se dá koupit HD5450, která 3 monitory umí (Eyefinity). Jen si budeš muset dokoupit redukci HDMI->DVI

Jen to nebude karta na hraní (ale to není ani ta 8600GTS co máš, takže hry tě asi nezajímají)

Ano, HDMI totiz narozidl, od DVI neobsahuje analogovou slozku signalu (kterou pak pres redukci dostavas do D-SUB).