Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Propojení 2 PC přes USB

Zdravím, existuje něco jako kabel, co bude mít na obou koncích USB aby tim šly propojit 2 PC, NTB, no prostě cokoliv? Aby se tam snadno dal nasdílet disk a mohlo by se mezi nima kopírovat jako z exterňáku?

Zdravím všechny.Mám poroblém s poškozeným Win 8.1 na nb.Nejde mě znovu nainstalovat win,ani oprava z instalačního disku.Jde propoji 2 nb,abych ten poškozený naformátoval z toho druhého?Poradí mě někdo prosím.