Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GeForce 8800GTX s procesorem AMD 4600+ x2

Dobrý den chci se zeptat jen na to ,jestli tento procesor od AMD 4600+ x2 bude stíhat nebo jestli by bylo potřeba ho taktovat.Nový nekoupím , protože nejsou finance max to taktování ale v minulosti jsem ho už taktoval.Ale nepodařilo se mi dostat realnou stabilizovanou frekvenci s pametmi na procaku.Proste to padalo pri zvyseni o par FSB zkoušel jsem i zvedat napětí tuším 1.6 nebo 1.65 V ...ale v zátěžovém programu ORthos to pořád hlásilo chybu za chybou... Resp chci mít tento procesor i grafiku ale jen se ptám jestli je třeba ho nataktovat.Děkuji

Trosku ta opravim, latencia ram a ich takt ma asi najmensi vplyv hry z 3 grafika, procesor, ram (dolezitost v tomto poradi).
Celkovo stale nechapem ludi co za pomerne velkeho rizika a usilia zvysia frekvenciu procesora (gpu alebo ramiek) o 10%, aby v reale dosiahli 1-2% narast vykonu.
Ale uznavam na fore a pred kamosmi to vyzera cool.

Ta grafika je stará 3roky, sice byla v době uvedení velice dobrá* ale tři roky je pro spoustu her dlouhá doba*.Máš to řekl bych vyvážený. Samozřejmě na gta iv zapomeň ale normální hry pustíš s rozumným nastavením v pohodě.

* I když tahle karta je vlastně věčná, protože po 8800 se s malým vylepšením jmenovala 9800, gtx 250 a nejspíš to bude i GTX 350.