Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft office

Měla jsem v pc nahraný Microsoft Office, už předem s Windows 7. Musela jsem ho dát do opravy, když mi pc vrátili bylo naprosto bez programů. Místo Microsoft Office jen Open office, který mě nevyhovuje... Je normální, že tyto programy v opravě vymažou a nahradí jinými, bez toho aniž by dali vědět? Děkuji

Normalne je ze nahraju nove Windows, ptz v 90% pripadov je "zavada" v tom ze uzivatel si zadrbal Windows virmi alebo cleanermi apod. Mohli ta ale o tom informovat. Ked nahraju nove Windows, tak tam logicky tazko mozu ostat programy. Neostanu tam ani ziadne data (ked ich neodzalohuju a nedaju nazad), svoje data mas mat hlavne ty vo vlastnom zaujme zalohovane mimo NB.

Pokial mas kupeny MS Office tak si ho nainstaluj znova, nechapem v com mas problem. V servise nemozu vediet tvoje instalacne/licencne cislo toho Office.