Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava winXP

Hoj vsem.Muze mi prosim nekdo poradit jak opravit WinXP? Po vypadku proudu mi spusteni win nedojede az do konce a v momente, kdy bych cekal ze uz system naskocim tak se PC restartuje. Tipoval bych to na nejaky poskozeny soubor. To same se deje pri "spusteni posledni zname konfigurace" i v nouzovem rezimu. Da se to nejak opravit? Nerad bych preinstalovaval cely system.

Jsou tam ale dost nepoužitelný - rozbalený a rozházený do X složek (najdeš ve složce inf a pak hledáš soubory ovladače po celém adresáři windows. Tuhle uchylarnu sem dělal jenom u jedné neznámé tv karty u které sem dvě hodiny nemohl najít správný ovladač z webu.Stáhni to z webu.