Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plnění tonerové kazety

Dobrý den,
potřebuji radu...

Koupila jsem tiskárnu HP Color LaserJet CM 1312 a bez problému rok tiskla. Teď chci doplnit tonery (koupila jsem Plnící sadu TonerRobot), objevila jsem ale problém. Nemůžu kazetu doplnit, protože nemám kryt na fotocitlivý válec, tudíž nemůžu s kazetou nijak manipulovat, aby se nepoškodil. Původní kazety byly už součástí tiskárny (tzn.uvnitř bez krytu).
Dá se takový kryt třeba někde koupit? Nebo musím nejdříve koupit původní kazety už s krytem (nevím jestli prášek na doplnění vydrží do dalšího plnění)?

Děkuji:-)

Prostě se při plnění snažte na válec nesáhnou. Jde to. Tady jde spíš o to, aby ten válec někdo nepoškrábal nebo zbytečně neomatlával. A to co tady říkali s těma čipama- u této kazety s tím není problém.

A není nejlepší zeptat se přímo u výrobce na technické podpoře?
Číslo je bezplatné a určitě ochotně poradí, alespoň já s tím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Tady to není jako volat někam do O2, na tom čísle je "živý" člověk :-)
podpora