Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win7 RC

Zdravím, nevíte jak poznám operační systém Win7 ve verzi RC, protoze se PC s touto verzí po 2 hodinách vypíná, tak už nechci instalovat tuto verzi, nedá se to nějak poznat ještě před instalací?
Děkuji za odpověď

finálna predajná verzia má číslo 6.1.7600 Build 7600 a systémové súbory číslo 6.1.7600.16385,verzie s akýmkolvek iným číslom sú nefinálne beta/rc verzie,dá sa to rozoznať podla tohto,pokial sa pred inštaláciou skontrolujú verzie súborov z inštalačného disku...