Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WD MyBook Essential - co je tohle, proboha, za zverstvo?

Ave. Dostala se mi do ruky krabicka (viz titulek). Presne oznaceni je wdbaaf0010hbk-00. Mel jsem to naformatovat a pripravit k provozu, coz jsem provedl. Ta nadhera ma ale skrytou partisnu se softem (neinstalovano), navic se prihlasuje i jako virtualni CD /viz obrazek/. Jak se toho zbavit? Na tu schovanou particii neni v zadnem beznem part. manazeru videt, navic se to pri kazdem pripojeni pokousi instalovat nejaky zhuverily zalohovaci soft. Mate s tim nekdo zkusenosti?

[http://pc.poradna.net/file/view/3019-wdpng-png]

Je to podobné zvěrstvo. Formátovat natvrdo lze jen to velkou partition. Po připojení k PC se okamžitě vytvoří ta virtuální partotion. V linuxu ve správci disku vidím malý oddíl se software WD, pak vedle něj partition necelých 850BG, ve vlastnostech je uvedeno plně využitá, 0 volného místa a pak jako nový disk virtuální disk stejné velikosti a prázdný, celý k použití.