Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova rubrika "elektronika"?

NEdala by sa tu pridat rubrika s nazvom cca "Elektronika" ?
LEbo predsa tu (mozno) chodi dost elektrotechnikov, ktory by vedeli davat rady aj z oblasti elektrotechnickej ...

Ja by som to privital...

[mod]zmena titulu a kategorie (mif)[/mod]

[mod]A nestaci "Ostatni" ? (mif)[/mod]

loading...

Je otazka jestli tato poradna ma byt primarne pocitacova a rubriky jako "Ostatni" a "Pokec" jsou tu jen pro odfiltrovani offtopicu, a nebo jestli to ma byt poradna univerzalni, technicka... Jen se pak bojim aby tu nevznikly rubriky "Auto moto", "Sex", "VyZvraceni" atd...

Rubrika - elektronika, ANO. Vysvětlím:
Mám problém se zdrojem, skutečně problém, jsem od fochu. Když vyberu z nabízeného, pouze hardware a z toho pak zdroje, vypadne mi cca 36 stránek, hafo položek. Tam se, ale lidi vesměs ptají, který si koupit a tpod. To je utrpení ručně vyhledat jeden ze sta, který by se jak-takž zabýval funkcí či poruchou. Je to třeba především rozškatulkovat. Noel