Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova rubrika "elektronika"?

NEdala by sa tu pridat rubrika s nazvom cca "Elektronika" ?
LEbo predsa tu (mozno) chodi dost elektrotechnikov, ktory by vedeli davat rady aj z oblasti elektrotechnickej ...

Ja by som to privital...

[mod]zmena titulu a kategorie (mif)[/mod]

[mod]A nestaci "Ostatni" ? (mif)[/mod]

loading...

Je otazka jestli tato poradna ma byt primarne pocitacova a rubriky jako "Ostatni" a "Pokec" jsou tu jen pro odfiltrovani offtopicu, a nebo jestli to ma byt poradna univerzalni, technicka... Jen se pak bojim aby tu nevznikly rubriky "Auto moto", "Sex", "VyZvraceni" atd...

Toto je primárně IT poradna.... pokud bude potřeba nebo velký zájem o zřízení rubrik nesouvisejích s počítačema, lze založit novou poradnu na subdomémě, např. automoto.poradna.net. Ale to je spíš jen jako možnost do budoucna.

Rubrika - elektronika, ANO. Vysvětlím:
Mám problém se zdrojem, skutečně problém, jsem od fochu. Když vyberu z nabízeného, pouze hardware a z toho pak zdroje, vypadne mi cca 36 stránek, hafo položek. Tam se, ale lidi vesměs ptají, který si koupit a tpod. To je utrpení ručně vyhledat jeden ze sta, který by se jak-takž zabýval funkcí či poruchou. Je to třeba především rozškatulkovat. Noel