Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční usb

ahoj mám notebook ASUS a přestali mi fungovat všechny USB.Po připojení myši nebo tiskárny nebo flasky sice zazní zvuk jako že jsem něco připojil ale to je tak všechno.Myš nereaguje,tiskárna hlásí že není připojena,flashka se nezobrazí...Můžete mi někdo poradit co s tím..?děkuji

1. services.msc a odkontroluj si stav služby "Plug and Play" ak to je v poriadku
2. Live CD a kontrola hardwaru USB, ak je OK,

až budeš vedieť na čom si, potom sa da dalej rozmyšlať. Zatial škoda špekulovať.