Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook ASUS Eee 1000 nejde obrazovka.

Dobrý den.
Večer jsem netbook vypnul. Ráno zapnul a obrazovka je černá resp.trochu světlejší, ale dále nic. Operační systém nenabíhá. Zkusil jsem v nouzovém režimu, na obrazovce se mi zobrazí text nouzového režimu, ale nejde ovládat pomocí šipek, nereaguje na enter. Co s tím? Zřejmě do servisu. Mám sice na externím disku zálohu ve formě obrazu HDD, ale když nejde obrazovka, tak je mi k ničemu Díky za čas.

Dobry den,
neviem na isto, aj ked doma eee 1000 mam (som mimo domu), ale, nie je vzadu malinky otvor (na reset)?
(Ohnutou kancelarskou spinkou zasunutou do otvoru.)

Ak to nepomoze,
a nejedna sa o Fn+klavesa v hornom rade (jas, volba monitora, atd),
a bateria je OK (nabita, spravne zasunuta),
jedine to, co Vam uz radili - vybrat von SATA 2,5 HDD,
a spravit kopiu - zalohu (kedze to nema optiku, ...a bios nabieha? - nevieme, mozno pouzit externe drivy cez USB).

Ak nic nepomaha:
- vybrat HDD (zalohovat data)
- spravit z CD, dodavaneho spolu s novym netbookom, novu instalaciu (a vratit data spat)

And last but not least,
kedze nevieme, ci bios nabieha, a mozno don vstupovat - ak tato moznost je,
da sa aplikovat nabootovanie externych systemov (na USB, na CD),
a icgh pomocou spravit kopie dat - zalohu,
ako dolezity prvy krok pred novou instalaciou WIN.

Vela stastia.

A dvakrat meraj, a raz rez.