Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formádování disku C

Dobrý den,
prosimvás, rád bych si naformátoval hlavní disk C, (windows XP SP3), system nabootuje z cd kde je windows XP, doted bylo všechno v pořádku, ale pak když dám pokračovat, tak mně to napíše že v počítači nebyli nalezeny žádné disky. Přitom mám v PC dva disky C a D.
Prosím vás o radu, děkuju !

usb disk by se dal i odformátovat (testdisk, recuva, getdataback), pokud jsi na něj nezapisoval.

potřebuješ dosáhnout viditelnost tvého sata disku v biosu, jinak ti ho instalátor nikdy nenajde.
odpoj dvd teac, vyhoď ven všechny flashky, odpoj přídavnou usb čtečku karet jestli máš - ať se biosu konečně zobrazí jen jedna dvd a jeden disk.
jestli nic nepomáhá a výrobce základní desky má na webu aktuálnější bios, můžeš ho zkusit flashnout. ale v některých rukou je to jen riziko znefunkčnění základní desky, zvaž to.

Je jediná možnosť ako môže PC nabootovať z disku ktorý v BIOS-e nie je viditelný. Je tam další radič.
Na začiatok počas bootovania PC použiť klavesu "Pause" a čítať čo vypisuje. Prípadne vyfotiť.