Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stará tiskárna na windows 7

Mám Windows7, a bohužel starou tiskárnu EPSON LQ-570+, ještě není na USB,koupil jsem si převodní kabel na USB,propojil,ovladače nainstalované,ale po odeslání k tisku se nic neděje- píše mi to jen Chyba-probíhá tisk, to samé mi nejde připojit tiskárna CANON IP4200, která už USB kabel má originál,ale nenašlo to ovladače(nainstaloval jsem nejpodobnější CANON IP4300). Nakonec mám ještě starou tiskárnu laserovou MINOLTA PAGE WORKS/Pro6, a ta už asi na 7 nemá šanci, i když na XP běží O.K. Mohu se zeptat,kde dělám chybu? díky...

Zkontrolujte ve Správci zařízení nastavení čísla LPT portu pro tu LQ-570+
Pro Canon Pixma IP4200 obsahují Windows 7 ovladače standardně, takže netuším, kde je problém - instalovat ovladače pro jiný model každopádně není dobrý nápad. Můžete zkusit ještě tento doplněk přímo od Canonu: http://software.canon-europe.com/software/0035868_ 0010232.asp?model=
O Minoltě pod Win 7 nic nevím, nemám ji rád.