Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi router

Chtěl bych si pořídit wi-fi router za účelem domácí wi-fi. Mám lan připojení od firmy tetanet, která mi povoluje pouze jeden počítač na připojení. Chtěl bych se zeptat jestli by mi to fungovalo kdybych wifi router připojil na lan a z toho bych vedl kabel na počítač. Bude mi to fungovat?

připojení od firmy tetanet, která mi povoluje pouze jeden počítač na připojení

S takovou firmou bych se rozloučil, ale budiž; to není předmětem dotazu. Je potřeba, aby byl jako první v cestě router a dále je možno připojit více. Router by ovšem neměl být v režimu bridge, nebo jak se to jmenuje... Jak je nastavený?