Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS 7 XP Theme

Zdravim mam problem-nemůžu vůbec najít na windows 7 vzhled XP
mam windows 7 ultimate 64-bit

takže chci aby windows 7 vypadali jako windows xp
Zmena kategórie, pôvodne: Programovanie (los)

To máš, čertíku, tak: Někdo preferuje to, aby mu na ploše pobíhali pumprdlíci v zářivých barvách a jiní zase to, aby se správně spočetlo, že 1+1=2. Pro ty prvé je převelmi důležitý vzhled/styl, ti druzí na tom zase tak moc nebazírují.
Osobně nemám nic proti tomu, aby se XP tvářily jako XP a Win7 jako Win7, když už to tam je, na druhou stranu ale nechápu, proč by se měly XP tvářit jako Win7. Přijde mně to tak nějak falešné, nehledě na jiné možné problémy.