Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pád Windows 7

Zdravím,
včera večer jsem instaloval Partition Magic na své W7 Proff x64. Instalace úspěšná, jenže po spuštění to napsalo, že program není pro W7. Jelikož jsem nevzpomněl, že lze nastavit kompatibilita, začal jsem PM odinstalovávat. Po rozběhnutí odinstalace jsem si na to vzpomněl. Okamžitě jsem odinstalaci zrušil a nastavil kompatibilitu pro XP. Následně jsem program spustil a potom monitor problikl, pak modrá smrt a restart PC. Tak sem to nechal, dal jsem možnost Spustit PC v normálním režimu (jak to píše systém Windows byl neočekávaně ukončen...) a myslel jsem že mi PC naběhne. Jenže jsem se dál jak k bootování systému nedostal. Přihlašovací obrazovka se neukázala a PC se sám restartoval. Tak jsem to nechal opět nabíhat. Následovala obrazovka (obr1.jpg). Když jsem zvolil spustit obvyklým způsobem, stalo se opět to samé. To samé s nouzovým režimem, ani ten nenaběhl a systém se vždy restartoval těsně před zobrazením přihlašovacího dialogu. Když jsem spustil opravu spouštění systému, ta ani nemohla být dokončena (obr2.jpg). V možnostech obnovy systému možnost Obnovení systému a Obnovení bitové kopie vyhodily chybu. Oprava spouštění systému dopadla takhle (obr3.jpg). Když jsem na obrazovce, kde se dostává do nouzáku nastavil Zakázat automatické restartování při selhání systému, těsně před přihlašovacím dialogem mi naskočilo tohle (obr4.jpg).
Další zajímavostí bylo:
Myslel jsem, že když pomocí instalačního DVD W7 smažu oddíl se systémem a nainstaluju, bude to OK. Jenže když sem si měl vybrat disk, na který chci systém instalovat, na výběr bylo pouze to místo 100MB, které je rezervováno systémem...Takže jsem vlastně ani neměl kam to nainstalovat, jakobych žádný disk neměl připojený, přitom v biosu detekovaný byl...
Perla na závěr:
Dalším řešením mě napadlo si na starý (40GB) disk, co jsem doma měl, nainstalovat XP...Všechny disky jsem odpojil a nechal tam jen ten starý. Formátování proběhlo úspěšně, kopírování souborů taky, pak se PC restartovat a následovalo tohle (obr5.jpg) a to se neustále opakuje...

Nejsem si jistý, jestli ten pád způsobilo právě PM, ale radši jsem to sem napsal...Doufám, že mi neřeknete, že mám po PC, protože to bych snad nepřežil...Děkuju
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Už prvá veta - o Partition Magic mi hovorí,
že si si najprv mal overiť, kompatibilitu SWs.

EASEUS Partition Master Home Edition - je výborný nový SW na Vistu aj W7.

Ostatné Ti poradia kolegovia.